A L U M D O O R S

Зачекайте

Preloader Loading Cancel.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 + 38 (067) 107 66 77 Пн-Пт: 9.00-18.00

Алюмінієвий плінтус 60х12 мм RAL індивідуальний колір

ЦІНА: 190.00 грн. / пог.м.

КРАЇНА ВИРОБНИК: Україна

АРТИКУЛ: ALU-N6012R

РОЗМІР: 60х12х2700 мм

МАТЕРІАЛ: Алюміній

ПОКРИТТЯ: RAL

ПЛІНТУС ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Алюмінієвий анодований плінтус прихованого монтажу створений спеціально для інтер’єрів де є приховані двері, як гармонійне і функціональне доповнення до них. Міцний та екологічно чистий, він стійкий до корозії, деформації та служитиме десятиліттями, зберігаючи охайний стильний вигляд.

У порівняні зі звичайними плінтусами, плінтус прихованого монтажу має наступні переваги:

  1. Товщина алюмінієвого плінтуса по підлозі 12 мм, що дозволяє перекрити технічний зазор між стіною та покриттям підлоги;
  2. Плінтус легко вигинається, що дозволяє встановлювати алюмінієвий профіль на радіусній стіні або навколо колон;
  3. Плінтус надзвичайно стійкий до подряпин, вологи та ультрафіолету.

Покриття плінтуса:

Плінтус може бути пофарбований у будь-який колір по системі RAL порошковою фарбою. Мінімальне замовлення на фарбування – від 30 метрів погонних. Замовлення меньшого метражу фарбуються за ціною 800 грн. Строк фарбування в індивідуальний RAL-колір – 15 робочих днів.

Фурнітура

Плінтус може мати базовий комплект фурнітури, необхідний для монтажу: металеві кути, торцеві заглушки, з’єднання для спрощення установки. При правильному монтажі з підрізуванням під кутом 45° можна обійтися без фурнітури.

Монтаж

Монтаж плінтуса здійснюється на клейову суміш, без спеціальних монтажних кліпс. Для вдалого монтажу радимо очистити стіну від бруду або нанести ґрунтовку на поверхню стіни, де кріпиться плінтус. Потім нанести кілька смуг клейової суміші на тилову частину плінтуса і прикласти плінтус до стіни, рівномірно притискаючи його по всій довжині. Плінтусна планка фіксується до повного застигання клейової суміші.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 alumdoorsdveri@gmail.com +380671076677
uk