A L U M D O O R S

Зачекайте

Preloader Loading Cancel.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 + 38 (067) 107 66 77 Пн-Пт: 9.00-18.00

АЛЮМІНІЄВИЙ ТОРЦЕВИЙ ПРОФІЛЬ

Надійний захист та стильний дизайн прихованих дверей ALUMDOORS

АЛЮМІНІЄВИЙ ТОРЦЕВИЙ ПРОФІЛЬ

Надійний захист та стильний дизайн прихованих дверей ALUMDOORS

АЛЮМІНІЄВИЙ ТОРЦЕВИЙ ПРОФІЛЬ

Захищає дверне полотно від сколів

Алюмінієвий торець захищає дверне полотно від пошкоджень. Для дверей з дзеркальним або скляним полотном він є базовим елементом конструкції

КОНСУЛЬТУЄМО NON-STOP!

Виникли питання?

Потрібна консультація?

Бажаєш замовити двері?

Дзвони 24/7 на номер:

Пиши на пошту:

Цілодобово консультуємо, відповідаємо на запитання, оформлюємо замовлення!

ВІДГУКИ

Що говорять наши клієнти

Наталя Дмитрівна

Двері, зроблені на совість. Солідні, міцні, висока якість фарбування торця та коробки. Грунтовка, з якою поставляється полотно, дуже легко фарбується.

Микола

Двері, від яких отримуєш естетичне задоволення. Стильні, красиві, якісні і при цьому не космічної ціни. А ще - вони українські, що для мене важливо.

Олександр

Коли робив ремонт у старому будинку, вирішив надати перевагу прихованим дверям над звичайними і обрав Алюмдорс. Не жалкую. Дуже якісні двері.

Ірина Андріївна

Подобається мінімалізм, тому обрала приховані двері під фарбування. Менеджер порадив додатково придбати алюмінієвий торець. Радію, що дослухалась.

АЛЮМІНІЄВИЙ ТОРЦЕВИЙ ПРОФІЛЬ

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Приховані двері з алюмінієвим торцевим профілем дуже популярні, адже профіль надійно захищає дверне полотно від пошкоджень - сколів від ударів, подряпин та тріщин.

Окрім цього алюмінієвий профіль легко фарбується в RAL, завдяки чому може виступати додатковим елементом дизайну. Якщо його пофарбувати в один колір з полотном та дверною коробкою, двері будуть максимально прихованими. Якщо дизайн має на меті виділити двері, то контрастно пофарбований торцевий профіль з алюмінію підкреслить їх вишуканість та елегантність.

Оскільки головна функція алюмінієвого профілю - захист дверного полотна з торця та на кутах і надання конструкції дверей більшої жорсткості, алюмінієвий торцевий профіль включено у базову комплектацію прихованих дверей ALUMDOORS DIAMANT з дзеркальним полотном та ALUMDOORS CRYSTAL із полотном загартованого скла.

Також алюмінієвий торцевий профіль йде в базі до дверей ALUMDOORS GOLD, де відкриває додаткові можливості для дизайну шляхом фарбування в RAL.

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Досвідчений замірник ALUMDOORS швидко та якісно виконає замір у зручний час. Послуга діє для Києва та Київської області.

Якісний замір

Правильно виготовлені двері

Ідеальний монтаж

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Про приховані двері і не тільки

Вологостійкі приховані двері: не бояться води та пару

Багатьох господарів цікавить, чи можна двері прихованого монтажу встановлювати у приміщеннях з високим рівнем вологи

В чому відмінність прихованих дверей від звичайних?

Всі двері прихованого монтажу відрізняються особливою будовою, яка впливає на зовнішній вигляд конструкції  та  встановлення.

Як краще фарбувати та шпаклювати приховані двері?

Полотно під фарбування – візитівка прихованих дверей. Існує декілька способів, як пофарбувати двері прихованого монтажу.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 alumdoorsdveri@gmail.com +380671076677
uk