A L U M D O O R S

Зачекайте

Preloader Loading Cancel.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 + 38 (067) 107 66 77 Пн-Пт: 9.00-18.00

ФАРБУВАННЯ ДВЕРНОГО ПОЛОТНА

Багатошарове фарбування на нашому виробництві має високу якість: приховані двері ALUMDOORS зберігатимуть привабливий вигляд роками

ФАРБУВАННЯ ДВЕРНОГО ПОЛОТНА

Багатошарове фарбування на нашому виробництві має високу якість: приховані двері ALUMDOORS зберігатимуть привабливий вигляд роками

ФАРБУВАННЯ ДВЕРНОГО ПОЛОТНА В RAL

Вишуканий стиль прихованих дверей

Інноваційна грунтовка з високою адгезією та багатошарове фарбування на виробництві гарантують гарний вигляд та довгу експлуатацію дверей

КОНСУЛЬТУЄМО NON-STOP!

Виникли питання?

Потрібна консультація?

Бажаєш замовити двері?

Дзвони 24/7 на номер:

Пиши на пошту:

Цілодобово консультуємо, відповідаємо на запитання, оформлюємо замовлення!

ВІДГУКИ

Що говорять наші клієнти

Двері, зроблені на совість. Солідні, міцні, висока якість фарбування торця та коробки. Грунтовка, з якою поставляється полотно, дуже легко фарбується.

Наталя Дмитрівна

Двері, від яких отримуєш естетичне задоволення. Стильні, красиві, якісні і при цьому не космічної ціни. А ще - вони українські, що для мене важливо.

Микола

Коли робив ремонт у старому будинку, вирішив надати перевагу прихованим дверям над звичайними і обрав Алюмдорс. Не жалкую. Дуже якісні двері.

Олександр

Подобається мінімалізм, тому обрала приховані двері під фарбування. Менеджер порадив додатково придбати алюмінієвий торець. Радію, що дослухалась.

Ірина Андріївна

ДІЗНАЙСЯ СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ТВОЇ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ ALUMDOORS

Додай бажані параметри прихованих дверей і отримай швидкий розрахунок її вартості!

Вкажи розмір дверного проєму, тип двері, спосіб відкриття (на себе чи від себе), бажані додаткові опції та фурнітуру.

ФАРБУВАННЯ ДВЕРНОГО ПОЛОТНА В RAL

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Приховані двері ALUMDOORS можуть бути пофарбовані одразу під час виробництва у наших цехах. Фабричне фарбування, окрім зручності - бо клієнт отримає вже повністю готові двері прихованого монтажу - має багато інших переваг:

ЯКІСТЬ. Багатошарове фарбування дверного полотна у цеху гарантує, що колір буде однорідним, а фарба триматиметься десятеліттями.

ТОЧНИЙ ПІДБІР КОЛЬОРУ. Якщо дизайн потребує фарбування не тільки полотна, а ще й алюмінієвого торця та дверної коробки у єдиний колір, краще одразу пофарбувати все в процесі виготовлення дверей. Бо може так статися, що на місці майстри не підберуть колір полотна точно такий, як у торця та коробки, пофарбованих на виробництві.

Так. Двері прихованого монтажу ALUMDOORS з фарбованим полотном розраховані на десятеліття. Звісно, за цей час може виникнути потреба перефарбувати дверне полотно, бо, наприклад, змінеться дизайн інтер'єру.

Перефарбувати полотно можна на місці силами майстрів, які робитимуть новий ремонт.

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Досвідчений замірник ALUMDOORS швидко та якісно виконає замір у зручний час. Послуга діє для Києва та Київської області.

Якісний замір

Правильно виготовлені двері

Ідеальний монтаж

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Про приховані двері і не тільки

Вологостійкі приховані двері: не бояться води та пару

Багатьох господарів цікавить, чи можна двері прихованого монтажу встановлювати у приміщеннях з високим рівнем вологи

В чому відмінність прихованих дверей від звичайних?

Всі двері прихованого монтажу відрізняються особливою будовою, яка впливає на зовнішній вигляд конструкції  та  встановлення.

Як краще фарбувати та шпаклювати приховані двері?

Полотно під фарбування – візитівка прихованих дверей. Існує декілька способів, як пофарбувати двері прихованого монтажу.

Київ, проспект Науки, 45, офіс 214 alumdoorsdveri@gmail.com +380671076677
uk